Nová sezona pořadu Český motorsport startuje o Velikonocích na Nova Sport

/
427 přečtení
3 minut čtení

Oblíbený pořad Český motorsport startuje na obrazovkách Nova Sport 1 a VOYO už šestou sezónu. Jako každý rok se v motoristickém měsíčníku můžete těšit celkem na 10 dílů.

Rally, okruhy, Dakar, MotoGP, Superbiky nebo vytrvalostní závody – to budou hlavní disciplíny letošní našlapané sezony, ve které vás čeká spousta novinek. Kromě všech soutěží českého mistráku uvidíte přímo z místa i zákulisí vybraných soutěži WRC. Fanoušky okruhů potěší i podniky TCR Eastern Europe.

”V Lednu jsme točili přímo na Rally Monte Carlo a pořad měl skvělé ohlasy. Také proto chystáme další výjezdy, vrcholem pak bude premiéra WRC v Praze. Připravujeme ale i další překvapení. Nejslavnější vytrvalostní závod světa 24h Le Mans totiž letos slaví 100 let. Chceme být přímo u toho, točili jsme už přípravy v Paříži, které uvidíte v prvním dílu,”

prozradil moderator a dramaturg pořadu Radek Mazal.

Pořadem opět provede zkušená moderatorská dvojice Radek Mazal a Nikola Červinková.

“Můžete se těšit na oblíbená technická okénka, historická okénka nebo netradiční lifestylové příběhy. Třeba v prvním dílu jsme se zaměřili na Honzu Černého a jeho manželku a moderátorku počasí na Nově Annu Bábovskou, která po telefonu radila Honzovi s výběrem pneumatik na Valašku,”

usmívá se sympatická modratorka Nikola Červinková.

První díl Českého motorsportu se vysílá na Velikonoční pondělí v 21:00 na Nova Sport 1 a VOYO. O tři dny později díl tradičně najdete i on-line na webu Český motorsport. Nová sezona pořadu Český motorsport startuje už dnes od 21:00 na Nova Sport 1 a VOYO. Pojďte si vychutnat malou upoutávku.

Předchozí článek

Černé mraky nad rally

Další článek

Český motorsport 2023 – 1. díl je online

Nejnovější články

Český ústup ze slávy

Automobilové závody do vrchu bývaly téměř jistou zásobárnou evropských medailí pro české jezdce. Tentokrát vše nasvědčuje

0 £0.00