Skvělá zpráva! Na Nova Sport startuje nový pořad Český motorsport

1943 přečtení
2 minut čtení

Pořad Český motorsport po třech letech navazuje na magazín Czech Rally, díky kterému jste na Nova Sport vídali pravidelný souhrn toho nejlepšího z Českého mistráku v rally, Mistrovství světa nebo Mistrovství Evropy.

První díl Českého motorsportu nabídne to nejlepší ze startu nové sezony české rally na Valašsku. Uvidíte panoramatické dronové záběry nebo akční onboardy. Pro diváky jsou také nachystané atraktivní soutěže o hodnotné ceny.

„Kromě rally se zaměříme i na motocykly, okruhy, vrchy nebo stále populárnější virtuální závody eRally. První sezona Českého motorsportu bude mít 10 dílů, diváci se mohou těšit na všech 7 českých rally soutěží, náš štáb ale vycestuje i do zahraničí.“

nastiňuje moderátor a dramaturg pořadu Radek Mazal.

V pravidelné rubrice „technické okénko“ popíše legendární Roman Kresta své nejhorší zkušenosti s betonovými zábranami na trati – takzvanými anticuty. Jan Dohnal zase přímo po dokončené erzetě zanalyzuje své průjezdy zatáček a porovná je s ostatními jezdci.

Těšit se můžete i na exkluzivní ohlasy plné emocí přímo z cílové stopky. Překvapí vás třeba nevšední reakce historicky prvního ruského vítěze v České rally – Nikolaye Gryazina.

Premiéru prvního dílu Českého motorsportu uvidíte na stanici Nova Sport 1 v pondělí 5. 4. od 22:40.

Předchozí článek

Moderátorka pořadu Český motorsport Nikola Červinková: Vůni benzínu zbožňuji!

Další článek

Nikolay Gryazin: „Kromě rally mám rád i letadla a matematiku. Vítězství na Valašce je odplata za Lukyanuka“

Nejnovější články

0 £0.00