Nova opět s bohatým menu pro fanoušky motorsportu

627 přečtení
3 minut čtení

Skupina Nova se stává lídrem televizního vysílání motoristického sportu na českém území. Také v roce 2023 nabídne špičkové závodění na 2 i 4 kolech prostřednictvím přímých přenosů, záznamů a tematických magazínů.

Tradičním highlightem bude mistrovství světa silničních motocyklů, které letos koncem března odstartuje do své 75. sezony. Na programech Nova Sport 1 a Nova Sport 2 najdou fandové MotoGP nejkomplexnější pohled na tento prestižní globální šampionát. Nebudou chybět přímé přenosy závodů všech tříd včetně kvalifikací a tréninků, ale ani exkluzivní reportáže přímo z místa konání. Většinu velkých cen doprovodí populární studio s experty. Ve třídě Moto2 pokračuje český jezdec Filip Salač a jeho letošní ambice směřují do nejlepší desítky. Už koncem února se roztočí kola světového šampionátu superbiků, který bude rovněž přítomen na obrazovkách Nova Sport 1 a Nova Sport 2. I tady má Česká republika zastoupení v osobě Olivera Königa, jenž se mezi elitou na produkčních motorkách pokusí bodovat častěji než loni. Jeden z podniků 12dílného seriálu zavítá o posledním červencovém víkendu do severočeského Mostu.

Televizní studio k velkým cenám silničních motorek už neodmyslitelně patří a letošní rok nebude výjimkou. (Foto: Nova Sport)

Milovníky automobilových okruhů potěší programy Nova Sport 3 a Nova Sport 4, které zprostředkují závody jednoho z nejsledovanějších zámořských seriálů NASCAR Cup Series. Pod hlavičkou NASCAR jezdí nejen tzv. stock cars, ale i v Americe nesmírně populární trucky. Ani jejich klání nebudou na obrazovkách opomíjena. Mimo to dostane prostor řada tematických magazínů. Český motorsport ukáže to nejlepší z domácího motoristického dění, měsíčník Rychlá kola přinese zajímavé informace ze světa. To vše a ještě něco navíc od února do listopadu na všech kanálech Nova Sportu a videoportálu Voyo…

Napsat komentář

Předchozí článek

Dakarské ozvěny aneb na kdyby se nehraje

Další článek

Speciální díl Českého motorsportu z Rallye Monte Carlo je online

Nejnovější články

Český ústup ze slávy

Automobilové závody do vrchu bývaly téměř jistou zásobárnou evropských medailí pro české jezdce. Tentokrát vše nasvědčuje

0 £0.00