2. díl Českého motorsportu z WRC Chorvatsko už dnes večer na Nova Sport1!

916 přečtení
2 minut čtení

Štáb TV Nova vyrazil natáčet pořad Český motorsport přímo na premiéru Mistrovství světa v Chorvatsku! Soutěž v oblíbené letní destinaci českých turistů přinesla několik strhujících příběhů ze zákulisí.

Ve zbrusu-novém dílu uvidíte šokující bouračku komety sezony Fina Rovanpery nebo tvrdý náraz Sebastiana Ogiera do civilního auta. Těšit se můžete i na exkluzivní rozhovor s českým inženýrem z tovární Toyoty Davidem Zubíčkem.

Pro ty z vás, kteří se na rally do Chorvatska chystají příští rok jsme připravili praktické tipy na cestu. Dozvíte se, jak dobře jsou dostupné erzety a jak nejlépe komunikovat s místními obyvateli.

Uvidíte také to nejlepší z prvního kola divácké soutěže Nova Sport eRally Cup. Hrajeme o svezení v závodní Škoda Fabia Rally2 evo. Průběžně vede David Dorňák o necelé dvě vteřiny před Milanem Wolfem. Těšit se ale můžete i na jízdu České Miss Andrey Bezděkové nebo kuchaře Jana Punčocháře.

Premiéru Českého motorsportu z WRC Chorvatsko uvidíte exkluzivně na stanici Nova Sport1 v pondělí 3. 5. od 20:05 na Nova Sport1 a VOYO. Ze závodního studia pořad tradičně moderují Radek Mazal a Nikola Červinková.

Předchozí článek

Salač bodoval v Jerezu díky pádu soupeřů

Další článek

„Ogier si umí přesně říct, jaké auto chce,“ říká David Zubíček, závodní inženýr Toyoty Gazoo Racing

Nejnovější články

0 £0.00