2. díl Českého motorsportu z WRC Chorvatsko už dnes večer na Nova Sport1!

721 přečtení
2 minut čtení

Štáb TV Nova vyrazil natáčet pořad Český motorsport přímo na premiéru Mistrovství světa v Chorvatsku! Soutěž v oblíbené letní destinaci českých turistů přinesla několik strhujících příběhů ze zákulisí.

Ve zbrusu-novém dílu uvidíte šokující bouračku komety sezony Fina Rovanpery nebo tvrdý náraz Sebastiana Ogiera do civilního auta. Těšit se můžete i na exkluzivní rozhovor s českým inženýrem z tovární Toyoty Davidem Zubíčkem.

Pro ty z vás, kteří se na rally do Chorvatska chystají příští rok jsme připravili praktické tipy na cestu. Dozvíte se, jak dobře jsou dostupné erzety a jak nejlépe komunikovat s místními obyvateli.

Uvidíte také to nejlepší z prvního kola divácké soutěže Nova Sport eRally Cup. Hrajeme o svezení v závodní Škoda Fabia Rally2 evo. Průběžně vede David Dorňák o necelé dvě vteřiny před Milanem Wolfem. Těšit se ale můžete i na jízdu České Miss Andrey Bezděkové nebo kuchaře Jana Punčocháře.

Premiéru Českého motorsportu z WRC Chorvatsko uvidíte exkluzivně na stanici Nova Sport1 v pondělí 3. 5. od 20:05 na Nova Sport1 a VOYO. Ze závodního studia pořad tradičně moderují Radek Mazal a Nikola Červinková.

Předchozí článek

Salač bodoval v Jerezu díky pádu soupeřů

Další článek

„Ogier si umí přesně říct, jaké auto chce,“ říká David Zubíček, závodní inženýr Toyoty Gazoo Racing

Nejnovější články

Černé mraky nad rally

Středoevropská rally pomalu získává konkrétní obrysy a soudě podle stesků některých pořadatelů významných podniků na českém

0 £0.00