Olga Lounová si to v dnešním Českém motorsportu rozdá s Filipem Marešem na ePitu!

/
1174 přečtení
2 minut čtení

Dnes uvidíte další díl pořadu Český motorsport, v pořadí již pátý. Stejně jako minule jsme i tentokrát natáčeli v terénu, na dalším místě, které je atraktivní pro fandy motorsportu. Konkrétně na pražském Zličíně v Pitlandu, kde představíme techniku, kterou jinde na světě nenajdete. Jde o tzv. “ePit”, neboli elektrickou verzi pitbiku. Na první pohled určitě neodhadnete, jaký výkon ePit má! Navíc si to ve vzájemném duelu na ePitu rozdal juniorský mistr Evropy v rally Filip Mareš s populární zpěvačkou Olgou Lounovou, která má motorsport v krvi.

Podíváme se také do Mladé Boleslavi a jejího okolí na Rally Bohemia, kde nasadil domácí tým Škoda Motorsport hned tři vozy pod továrními křídly. Dramatickou bitvu na špičce ukončilo odstoupení Václava Pecha, po kterém následovala dominance vozů s okřídleným šípem ve znaku.

Dále nahlédneme pod kapotu unikátní elektrické Fabie Škoda Kreisel RE-X1, kterou měl navíc štáb Českého motorsportu exkluzivní příležitost vyzkoušet na vlastní kůži. Chybět nebude ani tradiční Nova Sport eRally Cup, kde tentokrát za volant simulátoru usedla hvězda Rally Dakar.

Premiéru pátého dílu Českého motorsportu sledujte již dnes, v pondělí 19. 7. 2021 ve 21:05 na obrazovkách Nova Sport1 a VOYO.

Předchozí článek

Dva čeští drifteři v lotyšském kotli

Další článek

5. díl Českého motorsportu z Rally Bohemia je online

Nejnovější články

0 £0.00