Nova Sport eRally Cup je ve své polovině. Už jste se zapojili?

/
823 přečtení
3 minut čtení

Nova Sport eRally Cup se momentálně nachází zhruba ve své polovině. Chcete vyhrát svezení v ostrém závodním tempu ve vozu Škoda Fabia Rally2 Evo? Pak je právě tento celoroční turnaj jedinečnou příležitostí! Desítka nejlepších dostane pozvánku na velké finále, kde si proti sobě zazávodí na profesionálních závodních simulátorech a svezení pro sebe i svůj doprovod vyhraje ten nejrychlejší. Chybět nebudou ani hodnotné dárkové předměty.

Momentálně turnaji vévodí David Dorňák následovaný Milanem Wolfem a Luigim Lušovským. Na prozatímní TOP 10 se můžete podívat níže.

Souběžně běží turnaj i pro známé osobnosti, který má zvláštní hodnocení a nezapočítává se mezi výše zmíněnou desítku nejlepších z řad fanoušků. V simulátoru se už objevil například herec z Ordinace v růžové zahradě Radim Fiala, modelka a Česká Miss Andrea Bezděková, šéfkuchař Jan Punčochář, herečka Táňa Malíková nebo profesionální esportový závodník Lukáš Matěja.

Zapojte se a buďte i v televizi! Stačí jen poslat video

Aktuální stav Nova Sport eRally Cupu můžete průběžně sledovat v každém díle pořadu Český motorsport, ve kterém se může každý se svým výkonem také objevit!

Stačí být pouze rychlý na určené rychlostní zkoušce Gordolon – Courte Montée s vozem Škoda Fabia R5 ve hře DiRT Rally 2.0 a nahrát video do komentáře pod tento příspěvek na Facebooku. V televizi se pak odvysílají vždy 2 nejrychlejší za období mezi dvěma odvysílanými díly. Zbývá jen dodat, že počet pokusů je neomezený! Takže můžete poslat videí, kolik chcete a svůj čas postupně zlepšovat.

Úplné informace o turnaji Nova Sport eRally Cup včetně pravidel si můžete přečíst v tomto článku na našem webu ČeskýMotorsport.cz.

Předchozí článek

4. díl Českého motorsportu z Rally Hustopeče je online

Další článek

Dva čeští drifteři v lotyšském kotli

Nejnovější články

0 £0.00