Dramatický závěr Nova Sport eRally Cupu. Tady je deset výherců!

/
1043 přečtení
3 minut čtení

Jedinečný televizní projekt jde po pěti měsících do finiše. Deset nejlepších hráčů si to v živém finále rozdá o svezení ve Škodě Fabia Rally Rally2 evo na závodním okruhu. Pět nejrychlejších vyhrává spolujízdu pro dvě osoby s profi závodníkem.

V posledních hodinách před uzávěrkou online části turnaje se strhla napínavá bitva o vítězství. Nejrychlejší video nakonec zaslal David Dorňák, který na poslední chvíli překonal čas Jána Kundláka.

„Trénink mi zabral několik hodin. Líbil se mi formát soutěže Nova Sport eRally Cup, měli jsme dlouhodobě možnost závodit. Těším se na živé finále, svezení v závodní Fabii by byl splněný sen,“

řekl televizi Nova, vítěz online části turnaje David Dorňák.

Dvě nejrychlejší videa z jednotlivých měsíců jsme vždy odvysílali v televizním pořadu Český motorsport a tohle je TOP10 po online části turnaje.

„Rally je extrémně drahá disciplína, i proto stanice Nova Sport spustila pro diváky první ročník virtuálního turnaje, kde si může zasoutěžit každý doma z obýváku a vyhrát skutečné svezení na závodním okruhu. Máme velkou radost z vysoké účasti všech věkových kategorii. Děkujeme divákům i celebritám, které pomohly soutěž nastartovat. Těšíme se na nabité živé finále,“

říká moderátor pořadu Český motorsport Radek Mazal.

Mimo divácky turnaj soutěžily i známé osobnosti. Zapojil se třeba kuchař Jan Punčochář, hvězda kiteboardingu Paula Novotná, herec Radim Fiala nebo mistr světa v eRally Lukáš Matěja. 

Z žen byla nejrychlejší Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, mužskou část vyhrál hokejista z BK Mladá Boleslav Petr Šidlík.

Živé finále prvního ročníku Nova Sport eRally Cupu se bude konat v pondělí 20. 9. v Motorlandu Bělá pod Bezdězem.

Předchozí článek

Jan Kopecký vítězem jubilejní Barumky. Pilot dealerského týmu ŠKODA slaví předčasně zisk osmého mistrovského titulu!

Další článek

7. díl Českého motorsportu z Barum Rally je online

Nejnovější články

0 £0.00