Vyrazili jsme za vrchařem Petrem Trnkou. Co nám prozradil?

//
1924 přečtení
2 minut čtení

28-letý šternberský drak Petr Trnka letos většině fanoušků vyrazil dech. Přes zimu vyměnil auto a ve svém úplně prvním ostrém startu v královské kategorii třílitrů pořádně zavařil i dlouholetým králům evropských kopců, zkušeným čtyřicátníkům – Italům Faggiolimu a Merlimu.

Malý rodinný tým vedl vyrovnanou bitvu s továrními týmy, které mají mnohonásobně vyšší rozpočty. Ve velké konkurenci se na slavném Ecce Homo Šternberk blýsknul skvělým třetím místem. I proto jsme tentokrát vyrazili do jeho garáže na malý průzkum. Zajímá vás i něco ze soukromí? Například co na Petrovo závodění říká přítelkyně Jitka? Jestli je na něj otec Petr Trnka starší hrdý? Jestli už si roční dcera Klaudynka sedla do závodního auta nebo proč mají Trnkovi 11 psů?

V dnešním technickém okénku jsme se zaměřili na českého vrchařského talenta Petra Trnku, který nám zároveň představil své dvě nádherné placky.

Premiéru 4. dílu Českého motorsportu, v jehož rámci uvidíte mimojiné i Petra Trnku, uvidíte exkluzivně na stanici Nova Sport1 a VOYO v pondělí 28. 6. od 21:30. Pořad tradičně moderují Radek Mazal a Nikola Červinková.

Předchozí článek

V Le Mans se místo aut proháněly motorky

Další článek

4. díl Českého motorsportu z Rally Hustopeče je online

Nejnovější články

0 £0.00